Paslaugos

Esame pasirengę išklausyti, kurti, patarti, tiksliai ir kokybiškai įgyvendinti Jūsų norus. Siūlome Jums ir Jūsų verslui:

 • Individualūs marketingo ir komunikacijos sprendimai bei jų įgyvendinimas

  UAB LitaHorti marketingo ir komunikacijos sprendimai – tai mūsų komandoje dirbančių savo srities profesionalų bendras darbo rezultatas. Kiekvienas projektas – individualus, tvarus, nuo pradžios iki pabaigos apgalvotas ir kokybiškai išpildytas.
  Mūsų sprendimų tikslas – Jūsų verslo individualumas, žinomumas ir augimas, pagrįstas inovatyviais sprendimais, gamtos išsaugojimu.

 • Verslo plėtros konsultacijos ir komercinis tarpininkavimas

  UAB LitaHorti konsultacijos – tai patyrusių ekspertų individualūs patarimai, rekomendacijos, kurios padės Jums išvengti klaidų, greičiau priimti tvarius sprendimus siekiant plėsti ir pelningai vystyti verslą nuolat kintančioje konkurencinėje verslo aplinkoje ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse rinkose.

 • Tvarios, išliekamąją vertę turinčios verslo dovanos

  UAB LitaHorti verslo dovanų išskirtinumas – mūsų aistra ir individualus požiūris į kiekvieną klientą, kuriam skirta verslo dovana. Mūsų siūlomose verslo dovanose ir jų pakuotėje vyrauja tvarumas, nepriekaištingas dizainas, natūralios, aukštos kokybės žaliavos ir darbščių kūrėjų rankų bei širdies šiluma. Verslo dovanos apjungia išliekamąją vertę turinčius meno, kultūros, poligrafijos kūrinius, maisto gaminius, pelniusius pripažinimą ir turinčius aukštus kokybės bei dizaino įvertinimus ne vienoje užsienio šalyje.